Evista Profili

 

Evista İnşaat’ın ve ve Maskan inşaatın (www.maskan.com.tr) kurucusu Alaattin Maskan olup, kuruluşundan bu yana İstanbul ve Erzurum başta olmak üzere, Doğu Anadolu il ve ilçelerinde tamamlanmış ve şu an halen devam etmekte olduğu önemli projelerle, sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşmış ve piyasalara yön veren lider bir kuruluş olduğunu kanıtlamıştır.

Evista İnşaat yaklaşık 20 yıllık inşaat yapımı ve kamu mevzuatı dahilinde devlet tesisleri ve yatırımları yapan; okul, banka, hastane, iş merkezi, spor salonları, öğrenci yurtları ve konut inşası alanında faaliyet gösteren ve profesyonel çözümler üreten deneyimli bir firmadır.
ISO 9001:2000 (Kalite Yönetim Sistemi) standartlarında  faaliyet gösteren şirketimiz, teknik personel olarak Mimar inşaat mühendisi iç mimar elektrik ve makina mühendislerini bünyesinde bulundurarak bütün projelerini büyük bir ciddiyet ve titizlikle yürütmektedir.

 

İş bitirecek uzman firmayız.

Tüm gayrimenkullerinize ve arsalarınıza satın alma veya kat karşılığı seçenekleri ile en uygun ve kazançlı teklifler sunularak en modern güvenilir projeler üretmekteyiz.

"Kentsel dönüşüm kapsamında ev sahiplerinin kiraları nakil giderleri karşılanarak tevhid imar artışları plan proje avam projeler tatbikat projeleri emsal artışları zemin etüt çalışmaları sismik araştırmalar yapılarak depreme karşı dayanıklı ve en modern ve ferah konutlar inşa etmek temel hedefimizdir."

Güvene ve kaliteye adadığımız şirket unvanımızın ispatı, altına imzamızı attığımız işlerimizdir. Evista İnşaat bundan sonra da prensiplerinden ödün vermeden, yeninin ve daha iyinin peşinden koşmaya devam edecektir.

 

Online Kullanıcılar

88 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

İstatistikler

Ziyaretçiler
16147
Makaleler
21
Web Bağlantıları
4
Makale Görünüm Sayısı
121586

Sitede Ara

 

 

 Grup Şirketimiz MASKAN'ın faaaliyetleri ve projeleri hakkında

bilgi edinmek için Maskan İnşaat web sitesini inceleyebilirsiniz.

 Maskan Resmi web sitesi

 

Kentsel Dönüşümde İddialıyız.

Tüm gayrimenkullerinize ve arsalarınıza satın alma veya kat karşılığı seçenekleri ile en uygun ve kazançlı teklifler sunularak kentsel dönüşüm projesi mevzuatına uygun projeler yapılandırıyoruz.

Kentsel dönüşüm kapsamında ev sahiplerinin kiraları ve nakil giderleri karşılanarak depreme karşı dayanıklı, modern ve ferah konutlar inşa etmekteyiz.

Arsa başvurusu yap

Satışı Devam Eden Projeler

Prev Next
90 Dairelik Alibeyköy İmar Blokları Eyüp

90 Dairelik Alibeyköy İma…

Yeni yaşam alanınızProje Aşamasında olan ve Evista İnşaat İnşaat tarafından hayata geçirilen Alibeyköy İmar Blokları ; s...

Alibeyköy İş Merkezi Eyüp İstanbul

Alibeyköy İş Merkezi Eyüp…

Eyüp Alibeyköydeki iş merkezimizde yerinizi alın! İnşaat kalitesi, işçiliği konusunda lider olan Evista İnşaat, y...

Evista City B Blok Karadolap Mahallesi Alibeyköy Eyüp

Evista City B Blok Karado…

Projesi tamamlanmmış, satışı devam eden Evista City B Blok (Karadolap Mahallesi Alibeyköy Eyüp) ...

Satışı Tamamlanan Projeler

Prev Next

Evista City A Blok Karadolap Mahallesi A…

Evista City A Blok Karadolap Mahallesi Alibeyköy Eyüp

Evista City  Alibeyköy Eyüp, hep ait olduğunuz yer... Konforunuz, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için inşa edilen...

Evista City Beylikdüzü

Evista City Beylikdüzü

Yaşanılır ve Güvenilir Mekânlar Daire iç kalitesinin yanı sıra, deprem ve yangın yönetmeliğine uygun yapı özellikleri,...

Evista City Esenyurt

Evista City Esenyurt

Evista City  ile, ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açın... Mutlu yaşam merkezleri inşa eden Evista İnşaat, modern...

Evista City Kadıköy

Evista City Kadıköy

Ayrıcalıklı yaşam Evista City ile fark edilir...  Evista İnşaat, Kadıköy’de yapımını tamamladığı Evista City’de güzel b...